Mount Power Jak przekonwertować MSWMM plik na MPEG Strona początkowa JAVA pl jajko gif Jan Wrana
 

myfantasy

Temat: You Tube.
ja dodaje zawsze w formacie .wmv

Konwertuje przez Windows Movie Maker, małe pliki wychodzą - idealnie na youtube

Edit :

To znalazłem na YT .
YouTube akceptuje szeroki zakres formatów plików wideo. Wszystkie wymienione poniżej formaty są akceptowane przez YouTube. Niektóre formaty plików wideo są najbardziej zgodne z niektórymi typami komputerów, oprogramowania lub urządzeń i najlepiej działają właśnie na nich.

* Windows Media Video (.avi)
* .3GP (telefony komórkowe)
* .AVI (Windows)
* .MOV (Mac)
* .MP4 (iPod/PSP)
* .MPEG
* .FLV (Adobe Flash)
* .MKV (h.264)

Jeśli podejrzewasz, że aktualny format pliku wideo nie jest rozpoznawany przez YouTube, najlepsze wyniki uzyskasz, konwertując plik do formatu wideo MPEG4 z dźwiękiem w formacie MP3. Możesz również przejrzeć zalecane formaty plików wideo tutaj.

Aby przekonwertować dowolny format wideo do jednego z akceptowanych formatów zalecane jest korzystanie z FFMPEG. Jest to narzędzie wiersza polecenia, możesz więc skorzystać z bezpłatnego lub komercyjnego oprogramowania do konwersji pliku. Możesz łatwo znaleźć tego typu oprogramowanie wyszukując w internecie hasło ‟konwersja wideo”.

Windows Movie Maker domyślnie zapisuje projekty jako pliki .MSWMM. Pliki .MSWMM pliki plikami projektu (co oznacza, że plik zawiera tylko układ wideo i nie zawiera samego filmu). YouTube nie akceptuje plików .MSWMM. Aby przesłać film przygotowany w programie Windows Movie Maker do YouTube, wybierz opcję ‟Zapisz na moim komputerze”, aby zapisać plik w akceptowanym formacie. Możesz następnie przesłać wygenerowany plik do serwisu YouTube.

Należy pamiętać, że za każdym razem, gdy konwertujesz lub ‟przekodowujesz” film wideo z jednego rodzaju kompresji do innego, pojawią się pewne straty jakości, podobnie jak wtedy, gdy robisz odbitkę kserograficzną z kserokopii.

Unikaj przekodowywania wysoko skompresowanego wideo do akceptowanego format, gdyż uzyskasz słaby obraz. Lepiej jest wrócić do oryginalnego oprogramowania do edycji wideo (gdzie początkowo był edytowany plik wideo), a następnie wyeksportować plik do formatu takiego jak MPEG4 z dźwiękiem w formacie MP3. Jeśli nie jest to możliwe, innym rozwiązaniem jest wyeksportowanie pliku jako format RAW (nieskompresowany), a następnie zakodowanie go w zewnętrznym programie.
Źródło: truckers.com.pl/viewtopic.php?t=3181